Проєкт «PlayMath»

КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рівненської міської ради інформує про те, що в рамках регіонального розвитку цифрової освіти на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.03.2021 року № 167-р «Про схвалення Концепції розвитку цифрових компетентностей та затвердження заходів з її реалізації» та листа РОДА від 21.02.2023 № 04-185 інтерактивна платформа для вивчення математики GIOS спільно з Українським фондом стартапів започаткувала інноваційний проєкт «PlayMath» з вивчення математики для українських школярів 5-9 класів.

Учасники зможуть отримати сертифікат підтвердження знань та позмагатися за подарунки. Топ-10 найстаранніших учнів отримають головний приз від проєкту – планшет, а Топ-50 – подарунки від GIOS. Участь в проєкті безкоштовна. Підведення підсумків та визначення переможців відбудеться наприкінці березня 2023 року.

Просимо забезпечити ознайомлення школярів 5-9 класів з проєктом «PlayMath» шляхом реєстрації на сайті: https://playmath.gioschool.com/ .

Варто зауважити, що формування і розвиток цифрових навичок та цифрових компетентностей в суспільстві здійснюється різними шляхами, серед яких функціонування національної онлайн-платформи для розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта». Вказана платформа дає можливість безоплатно навчатися в інноваційному форматі освітніх серіалів, гайдів для різної цільової аудиторії, зокрема для вчителів та учнів, у зв’язку  з цим просимо забезпечити проведення у закладах ЗСО «Тижневика цифрової грамотності», в межах якого:

  • ознайомлення вчителів та учнів з можливостями платформи «Дія. Цифрова освіта» (https://osvita.diia.gov.ua/ ) та реєстрацію на платформі (у випадку уже наявної реєстрації – оновити свої дані в розділі «Мої налаштування»);
  • рекомендувати переглянути запропоновані освітні серіали (до прикладу, новий освітній серіал про підтримку психічного здоров’я дітей під час війни «Бути поруч» https://osvita.diia.gov.ua/courses/buty-poruch-kurs-z-osnov-psykholohichnoi-pidtrymky );
  • розмістити на веб-сайтах та соціальних медіа посилання на платформу «Дія. Цифрова освіта»;
  • розглянути можливість проведення інших заходів, які сприятимуть розвитку та популяризації цифрової освіти в регіоні.