Говорили про безпеку на канікулах

24 березня  на групах подовженого дня вихователі провели з учнями бесіди щодо  безпеки на канікулах. 

Пригадали про правила  учасників  дорожньо-транспортного руху.

Школярі пригадали, що перебуваючи вдома, на вулиці, в спеціалізованих установах, приміщеннях, транспорті потрібно  чітко виконувати правила пожежної безпеки.

Заборонено брати з собою вогненебезпечні предмети, які можуть спричинити пожежу (запальнички, сірники, петарди, бенгальські вогні, феєрверки, цигарки, легкозаймисті речовини, вогнезаймисту рідину тощо). Користуватися газовою плитою вдома слід тільки із спеціалізованим електричним приладом для вмикання і під наглядом дорослих.

Педагоги наголосили на тому, що в жодному разі не можна брати на вулиці чи в іншому місці незнайомі чи чужі предмети, зокрема побутову техніку, не вмикати їх у розетку вдома чи в інших установах – це може призвести до вибуху та надзвичайної ситуації.

Під час канікул заборонено вихованцям  перебувати біля водойм без супроводу дорослих.  Також, заборонено перебувати біля будівельних майданчиків, недобудованих будинків  закинутих напівзруйнованих будівель для запобігання обрушень будівельних матеріалів й попередження травм. Категорично заборонено вживати алкоголь, наркотичні засоби, тютюнові вироби, стимулятори. На вулиці бути обережним, дивитися під ноги, щоб не впасти в яму чи відкритий каналізаційний люк.

Не можна  підходити на вулиці до обірваних, обвислих проводів або проводів, що стирчать, а особливо, якщо від них іде гудіння – ці проводи можуть бути ще підживлені електрострумом.