Відзначили День Соборності України

22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки  Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42.

Відповідно до Указу Президента України “Про День Соборності України” від 13 листопада 2014 року № 871/2014 та з метою  утвердження української національної та громадянської ідентичності у закладі з 19,20, 23  січня організовано ряд виховних заходів.


Патріотичний флешмоб «Я і моя держава» організовано з учнями 9-А.,10-А класів. Ланцюжок єдності: «Побажання Україні» проведено з учнями 2-А класу. Усний журнал «Україна – соборна держава» відбувся у 3-А та 3-Б класах. Година спілкування «Єднаймося. Брати мої…» проведена з учнями 6-Б та 7-Б класів. Гра-квест «Україна єдина» проведена з учнями 6-А, 7-В класів. Історичну годину: «Нехай нерозмежованою останеться навіки…» організовано з учнями 1 класу. Інтерактивна година «Одна-єдина Соборна Україна» проведена з учнями  5-А класу. Виховна година «Моя рідна Україно, я – твоя мала частина» проведена з учнями 2-Б  класу. Історична година «Усі ми родом з України» проведена з учнями 4-А, 9-А класу. Інформаційна година «Єдина країна – єдиний народ» організована з учнями 4-Б, 5-Б, 5-В класів. Під час тематичних виховних годин  зверталася увага на  історичні передумови проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна. Здобувачі освіти дізналися   значення поняття “соборність”.

Неможливо передати настрій, який панував під час спільного виконання пісні “Червона калина”, виголошення слів “Слава Україні!”, “Героям слава!”, “Моя країна – єдина соборна Україна!”.

Серця учасників ланцюжку єднання пройнялися  не тільки любов’ю до України, але й вірою та надією на перемогу!