Діалог з сучасністю

03.01.2023 року відбулося чергове засідання професійної спільноти вихователів груп подовженого дня. Педагоги ділилися досвідом роботи щодо впровадження  ідей В Сухомлинського в  педагогічну практику.

Говорили про умови духовно-морального розвитку дитини у школі за В. Сухомлинським. Погоджувалися  з Василем Олександровичем, що дитинство це щоденне відкриття світу. Важливо, щоб це відкриття стало, перш за все, пізнанням людини і Вітчизни. Акцентували увагу на тому, що педагог був переконаний, що діти мають жити в світі краси, гри, казки,малюнка,  музики, творчості, фантазії. Ось яким має бути світ, що  оточує дитину. Адже від того, як буде почувати себе дитина, піднімаючись на першу сходинку пізнання, що вона буде переживати, залежить увесь її подальший шлях до знань.

Під час засідання було прийнято рішення скласти графік роботи театральної студії “Радість творчостІ”, яка  розпочне роботу в другій половині березня. а також, урізноманітнити форми роботи щодо національно-патріотичного виховання.