«Григорій Сковорода – мандрівний учитель життя»

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження видатного українського філософа – Григорія Сковороди. Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 04. 11. 2020 року № 973–ІХ  «Про відзначення  300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди»)  у закладі  проведено ряд заходів.

З 21 листопада діє тематична виставка творів  просвітителя-гуманіста, поета, педагога, яку організувала бібліотекар закладу. Виставка  присвячена творчій спадщині видатного українського філософа.

З учнями 5-Б та 5-В класів  вихователем ГПД організовано годину спілкування: «Григорій Сковорода – мандрівний учитель життя». «Діалог з  філософом 18 століття» організували та провели зі школярами 6-Б класу класний керівник та вихователь ГПД . Годину духовності: «Що таке щастя за Григорієм Сковородою?» організовано педагогом-організатором з учнями 9-Б класу. Заходи відбулися з метою  сприяти  формуванню історичної пам’яті та ідентичності підростаючого покоління,  залучити вихованців, їх батьків до активного вивчення, популяризації творчої спадщини Григорія Сковороди та його ідей.