День української писемності та мови

У РНРЦ «Особлива дитина»  з’явилися певні традиції. Наприклад, щорічно відзначаємо День української писемності та мови. Цьогоріч, в умовах,  які склалися в нашій країні, українська мова стала символом єднання, символом життя.  Адже без мови немає народу, цілої нації.

9 листопада у закладі було організовано та проведено на високому методичному рівні ряд заходів. З учнями 2-Б класу педагоги  організували мовну мандрівку «До  країни  рідної мови». Зі школярами 6-Б, 7-Б класів провели вікторину «Знавці української мови».  Мовний калейдоскоп «Наша мова – мова українська» провели з учнями 4-Б класу.  Гра-квест «Розквітай же, рідна українська мово»  на одному диханні пройшла  з учнями 4-А, 3-Б класів. Інтерактивна година «Українська писемність і мова» була організована зі школярами  5-Б, 5-В класів. Година творчості «Яка наша мова?»  проведена з учнями  3-А класу. З учнями 7-А класу проведено гру-квест «О мово, рідна, слово дороге!».  Справжнє свято «Наша мова – українська» відбулося з учнями   2-А класу. Гра-подорож «Стежинами української писемності та мови» організували та провели з учнями 5-А, 6-А,7-В класів. В  програмі святкових заходів — тематичні вікторини і  конкурси знавців рідного слова, робота в групах, парах з  українськими  прислів’ями та приказками, українські пісні, вірші про рідну мову, цитати українських письменників про мову. Спробували себе вихованці і у написанні диктанту цього дня.

І учні, і вчителі були одягнені  у  барвисті вишиванки. Настрій в усіх піднесений, на перервах лунала  українська музика.