День української писемності та мови

Мова – це душа народу і доки ми розмовляємо рідною мовою, до тих пір ми є як ураїнська нація! На жаль, дехто намагається спекулювати на темі мови,та це притаманно лише для ворога,бо як каже сучасний класик Ліна Костенко:

“Нації вмирають не від інфаркту,спочатку їм відбирає мову”.

 

Та не цього разу, адже чим далі, тим більше Україна укранізується. І це чудово, бо так має бути! Завдяки цьому ми об’єднуємось, ще більше стаємо сильнішими як нація!

Ну що б, здавалося, слова…

Слова та голос – більш нічого.

А серце б’ється – ожива,

Як їх почує!..Знать од Бога

І голос той, і ті слова

Ідуть меж люди!

Тарас Шевченко

Саме під таким гаслом вчителі початкової ланки нашого закладу провели тематичні заходи до Дня української писемності та мови .

Ольга Миколаївна зі своїми першачками дізнавалися про перлини рідної мови.

Педагоги 2 – А класу провели виховний захід

“Ми – українці – велика родина, мова і пісня у нас солов’їна”.

 

 

Світлана Валентинівна з учнями 2 – Б класу побували у захопливій  “Подорожі до країни МОВИ”. Діти працювали в групах, виконували різні цікаві завдання на кожній зупинці подорожі. Також переглянули казочку про українську мову.

 

 

 

3 – А клас разом з Тетяною Василівною досліджували “Яка моя мова?”

Для учнів 3 – Б класу Марія Володимирівна підготувала та провела сучасну, цікаву та пізнавальну гру “Наш пароль – ПАЛЯНИЦЯ”.

4 – А клас з радістю виконали задання квесту “Рідна мова – душа народу”.  За допомоги Олександри Віталіївни, вдало пройшли усі станції мовного квесту.

Юлія Йосипівна організувала та провела зі Світланою Іванівною у 4 – Б класі годину єднання “Українська мова – серце наше”. Діти збагачували знання про історію виникнення письма, виховувалось розуміння того, що мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні держава.