Вшанували мужність та героїзм захисників та захисниць України

14 жовтня  відзначаємо дві дати, які нероздільно пов’язані військовими традиціями,  історією боротьбою за державність – День захисників і захисниць України й 80-річчя створення Української повстанської армії. З метою  сприяння національно-патріотичному вихованню школярів, популяризації героїзму військового подвигу, вшанування мужності та героїзму воїнів УПА,   захисників та захисниць України, 14 жовтня педагоги  організували та провели зі школярами ряд заходів.

З учнями  4-А класу організовано історичну гру-подорож “Я вдячний ЗСУ” (вихователь ГПД  Т. Матушевська). З учнями 4-Б  класу організовано квест гру “Ми – нащадки славного роду” (вихователь ГПД С.Толкачова). Педагог- організатор С. Сабадир провела з учнями 10-А класу майстер-клас “Сувенір для воїна ЗСУ”. Онлайн година спілкування “Сторінками історії міста Рівне:Герої захисники” (класний керівник 7-А класу Н. Муляр). З учнями 1-3  класів організовано  гру-драматизацію “Ой у лузі червона калина”. Історична година “Український вимір визвольного руху” організована з учнями 6- 7 класів. Урок звитяги  “Боролись! Боремось! Поборемо!” проведено з учнями 9-Б класу ” . З учнями 5-х класів проведено усний журнал “Зродились ми великої години…”.

Під час виховних заходів учні малювали, ліпили, виготовляли  вітальні листівки, виконували українські  патріотичні пісні. декламували вірші. Усе, що відбувалося цього дня,  сприяло виробленню у школярів патріотичного мислення, прихильності до своєї національної спадщини, усвідомлення її ролі та місця у світовому духовному розвитку.  Батьки розуміють теж, що  тільки усвідомлена любов до України спонукає дитину не бути байдужою  до того, що відбувається у країні.  Дає змогу усвідомити себе як частинку  своєї держави. Отож, з великим бажанням надавали педагогам допомогу.