Україна неодмінно переможе!

Кожен українець знає і свято вірить у те, що Україна неодмінно  переможе. переконані у цьому усі учасники освітнього процесу РНРЦ “Особлива дитина”. Випускник закладу висловив  власну думку про те, що відбувається зараз у країні.

“Жах, кров, розруха… Усе це принесла нам війна. Але поряд з тим ми побачили, якими мусять бути справжні чоловіки, справжні офіцери, воїни, бійці. Ми побачили, якою ціною виборюється мир, спокій, цілісність України. Як гартується воля, народжується дружба, любов, братерство.

Ризикуючи життям щомиті, вони боронять Україну, жінок, дітей, стариків і вважають це своїм святим обов’язком. Вони мають те, чого не купиш – патріотизм і хоробрість. Усіх їх, оборонців землі української, різних за віком, політичними уподобаннями, професіями та соціальним станом, об’єднала любов до Батьківщини.

Вони роблять все, щоб ми жили. Вони дарують нам шанс втілити у життя позитивні зміни. І ми не маємо права його змарнувати.

Велику шану також потрібно віддати нашим волонтерам, які забезпечують гуманітарний фронт.

Волонтери щодня, щохвилини, щосекунди допомагають воїнам, людям, які опинилися в зоні бойових дій, і тим, хто зміг «втекти» від війни. Волонтери, наче мурашки, організовують збір необхідних речей: харчів, одягу, засобів гігієни, а також військового забезпечення для наших бійців.

Кожна людина має вибір: почуватися знесиленою, знехтуваною, безпомічною, або ж, в деякій мірі, може стати волонтером. Кожен з нас може долучитися до волонтерства: допомагати у зборі речей і готування їжі, збирати і поширювати дозволену інформацію, плести маскувальні сітки.

Життя може стати кращим, коли кожен з нас особисто стане добрішим, коли люди знайдуть спільну мову, будуть прагнути до єдиної мети і сумісними зусиллями досягнуть її. Ось чому ми повинні починати діяти. Робити щось у тому напрямку, де нам не байдуже. Поступово, крок за кроком, ми можемо вирішувати страшні проблеми цього часу, а не накопичувати їх.

І не треба боятися починати з самого себе, бо бути в кращих починаннях прикладом – це гідно і почесно для кожної людини. І як би там не було, треба пам’ятати і вірити, що УКРАЇНА НЕОДМІННО ПЕРЕМОЖЕ ВОРОГА, адже наша країна має гідних членів сучасного суспільства, гідних дітей України!”

Віталій Середа, учень 9-Б класу