Роздуми над словом великого педагога

Учні 9-Б класу не вперше  роздумують  над словами Василя Олександровича Сухомлинського. Саме у тих словах черпають мудрість, пізнання себе, як людини.  От і 27 січня вирішили  поспілкуватися щодо того, якою має бути справжня людина. Слова Василя Олександровича: “Людина красна не словами, а добрими ділами”,  стали відправною точкою спілкування.

Школярі повторили коротко про  життєвий шлях педагога. Зокрема, що В. О. Сухомлинський народився  в с. Василівці на Кіровоградщині, в родині бідного селянина.  І те, що однокласники згадували, що у нього  був дуже хороший характер. Він був  енергійним, життєрадісним. Дуже любив читати книги. Мудрість черпав з творів Т.Шевченка, П. Мирного.

Мова ішла і про те, що важливо не тільки гарно говорити, а ще більш  важливо є робити так, як говориш. Дійшли висновку, що у творах В.О.Сухомлинського червоною лінією проходять  вчинки милосердя: голодного нагодувати, спраглого напоїти,нагого одягнути,  подорожнього в дім прийняти, недужому послужити. Паньковець Т.С., вихователь ГПД

Середа Віталій, учень 9-Б класу