Підсумки Всеукраїнського тижня з протидії булінгу

Відповідно до листа  Міністерства освіти і науки України від 23.09.2021 № 4­_793-21-1 «Щодо проведення в закладах освіти Всеукраїнського тижня з протидії булінгу» у РНРЦ «Особлива дитина» з 27 по 30 вересня   відбулося ряд  заходів :

27.09. –  соціальний педагог Паньковець Т.С. організувала з учнями 9-Б класу тематичну  відео-презентацію : «Кібер-булінг- агресія в мережі Інтернет». Вихователь ГПД Макарук О.А. з учнями 4-Б провела урок-вікторину «Безпечний Інтернет».

28.09. –  соціальний педагог Паньковець Т.С. з учнями 3- Б,4-Б класів організувала вікторину: «Протидія булінгу. Правила поведінки в дружніх стосунках». Вихователь ГПД Макарук О.А. провела ще один тематичний захід зі своїми вихованцями, учнями 4-Б класу, виховну годину «Твоя безпека у твоїх руках». Годину спілкування: «Безпека в Інтернет- просторі» з учнями 9-А та 10-А класів організувала вихователь ГПД Муляр Н.П..

29.09.-  Тренінг:  «Добро починається з тебе» провела з учнями  6-А, 5-Б,  7-Б класів соціальний педагог Паньковець Т.С..  З учнями 6-Б класу вихователь ГПД Сахнюк В.В. провела інтерактивну годину «Ми – дружний клас, булінг  не для нас».

30.09. –  Тренінг: «Спілкування між однолітками» з учнями  9-Б класу провела соціальний педагог Паньковець Т.С.. Тренінг «Стоп булінгу» з учнями 3-Б класу організувала практичний психолог  Демченко І.М.  Інформаційну годину: «Безпечний інтернет та соціальні мережі» з учнями 7-Б класу  провела вихователь ГПД Клімова В.В.. Годину спілкування «У мирі і злагоді треба нам жити…» з учнями 7-А класу провела вихователь ГПД Ковальчук Н.Є.. Годину  спілкування: «Конфлікти та способи їх вирішення» з учнями 10-А організувала класний керівник Муляр Н.П..  Розмову в колі: «Форми та види булінгу» з учнями 5-Б класу провела вихователь ГПД Біссерова Л.Б..

Прокопчук С.М., заступник директора з НВР