Вшанували пам’ять  жертв Бабиного Яру

29 вересня у закладі  вшанували  пам’ять  жертв Бабиного Яру. Згадали, що  у 1941–1943 роках за час німецької окупації були  розстріляні  люди  різних національностей, професій, віросповідань. Серед розстріляних були і діти. Це  відбулося  не тільки у  Києві. Подібні розстріли населення відбувалися по всій Україні. Зокрема, і в урочищі Сосонки в Рівному.

Педагоги акцентували увагу, що Бабин Яр –  це  ще безліч  історій про порятунок   людей, виявлення  співчуття, милосердя до свого ближнього.

Учні почули історії про Праведників світу. Дізналися, що  Міжнародним інститутом збереження пам’яті жертв Голокосту, в 1953 році був прийнятий закон про те, щоб віддати належне людям, які під час Другої світової війни рятували життя євреям. А вже у  1963 році були визначені критерії присвоєння звання Праведник народів світу.

За участю вчителя історії Григорчука В.А. організовано та проведено класними керівниками національний урок: «Трагедія України: Бабин Яр», де   використовувалися  матеріали Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр”. Вихователі груп подовженого дня у другу половину дня провели ряд заходів емоційно-розвиткового характеру: «Бабин Яр без права на забуття», «Жива пам’ять Бабиного Яру», «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії», «Бабин Яр. 80», «Пам’ять жива до сьогодні».

Прокопчук С.М., заступник директора з НВР,

Фотоматеріали: педагоги закладу