Тиждень безпеки учасників дорожнього руху

 

З 13.09 по 17.09.2021 року у закладі було організовано Тиждень безпеки учасників дорожнього руху: «Увага! Діти на дорозі!»Класні керівники 1-4 класів організували упродовж тижня Виставку дитячих малюнків «Знай, вивчай і поважай Правила дорожнього руху!». Провели ряд тематичних заходів: Максимчуку Ю.Й. (3-Б клас) – квест «Дорожні знаки». Копотілова О.М. (4-В клас) – віртуальна подорож «Безпечно на дорозі».  Пілат В.І.(4-А клас) – тематична година  «Знання правил убезпечить від біди».

Вихователі груп подовженого дня у ІІ половину дня  організували та провели цикл заходів емоційно-розвиткового характеру. Педагоги  передбачили заходи профілактичного характеру з питань безпеки дорожнього руху, популяризації безпечної поведінки здобувачів освіти у транспорті, на вулицях міст та заміських дорогах. Вихователі ГПД: Сабадир С.А. (8-А-8-Б класи), Муляр Н.П.(9-А-10-А класи), Паньковець Т.С.(9-Б клас) переглянули  та проаналізували  відеоматеріаліи про дорожньо-транспортні  пригоди.

Для учнів 1-4-х класів діяла  виставка тематичної літератури  «Світлофор – малечі друг», організована у шкільній бібліотеці.

Сабадир С.А., педагог-організатор, з учнями 5-7 класів організувала вікторину «Юні знавці правил дорожнього руху».

Класними керівниками, вихователями  ГПД у  класних куточках було організовано виставку тематичних матеріалів  «У країні дорожніх знаків».

 

Під час проведення вищезгаданих заходів здобувачі освіти  повторили знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати  знання в певних життєвих ситуаціях. Під час ігрових моментів, організованих упродовж тематичного тижня учні розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків. З педагогами обговорили основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.

Сахнюк В.В.,керівник професійної спільноти вихователів ГПД