Двомісячник  «Співучасть у долі дитини»

Впродовж  квітня-травня було організовано двомісячник “Співучасть у долі дитини”.

В рамках двомісячника проводилися  години спілкування, бесіди з учнями з метою роз’яснення державної політики в сфері дитинства, прав та обов’язків дітей: 3-Б клас, «Твої права та обов’язки» (12.10.20р.),  8-9-Б класи «Проблеми  в середовищі підлітків» (19.04.21 р.), 4-5- Б класи заняття з елементами тренінгу: «Наші обов’язки» (16.04.21 р.), 7-Б клас,  тренінг: «Спілкування між однолітками» (17.05.21 р.), 4-Б клас, тренінг: «Вчимося бути добрими людьми» (27.05.21р.).

З батьками проведено ряд  зустрічей  з метою роз’яснення державної політики в сфері дитинства.

За участю секретаря міської ради Віктора Шакирзяна організовано  благодійний  проєкт «Особливе  великоднє  дерево». Учні  9-Б класу взяли активну участь  в загальноміській акції  «Великодня майстерня випускників».

Шкільна Рада під керівництвом педагога-організатора Сабадир С.А., традиційно організувала  виставку творчих робіт «Великодній сувенір», з метою розвитку творчих здібностей дітей з особливими освітніми потребами, формування ціннісного ставлення до мистецтва.

Проведено ряд виховних заходів  до Міжнародного дня захисту дітей. 1 червня  школярів відвідали:  секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян та голова депутатської фракції “Рівне Разом” в Рівненській міській раді Світлана Марчук.Вони привітали вихованців зі святом та подарували спортивний інвентар – гімнастичні обручі, скакалки, сітку для волейболу,  волейбольні та футбольні м’ячі. Усе, що попередньо замовили самі діти.

Планується, що під час літніх канікул, усі бажаючі (серед пільгових категорій) зможуть  оздоровитися у дитячому  санаторії «Електронік-Рівне».

У кожному  учнівському колективі  відбулося родинне свято до Дня матері.

Прокопчук С.М., заступник директора з НВР