Засідання Ради профілактики правопорушень та злочинності

26 травня  відбулося останнє  у 2020-2021 навчальному році засідання Ради профілактики правопорушень та  злочинності  серед учнів  закладу за участю  Аліни Мельничук, Ірини Іняхіної, лейтенантів поліції, інспекторів сектору ювенальної превенції Рівненського районного управління поліції.                                                          

Члени Ради обговорили роль  «Школи життєвої компетентності» у формуванні правової освіти батьківської громадськості закладу. Вирішили ознайомити батьків  на кінець навчального року  зі спеціально розробленим   психологічною службою повідомленням «Відповідальність  батьків   за  життя  та  збереження здоров’я дітей в позаурочний час, літні канікули». На наступний навчальний рік провести спільне заняття з інспекторами сектору ювенальної превенції.

Тетяна Паньковець, соціальний педагог,  звернула увагу присутніх на  важливість проведення профілактичних заходів з учнями щодо попередження правопорушень у літній період.  Вирішили організувати у закладі 02 червня – День права у закладі. Провести під час роботи виховних груп заходи  з метою удосконалення просвітницької діяльності, спрямованої на профілактику правопорушень та  злочинності  серед учнівської молоді.

Світлана Сабадир, педагог-організатор,  доповіла членам  Ради  про організацію відпочинку та оздоровлення учнів, які потребують особливого     педагогічного контролю та дітей із сімей,  які опинилися в складних життєвих ситуаціях,  в літній період.  Повідомила, що літом 2021 року планується,що сім  учнів закладу зможуть відпочити та оздоровитися у “Електроніку”.

Аліна Мельничук та Ірина Іняхіна в невимушеній обстановці поспілкувалися  з учнями, які потребують посиленої уваги.

Прокопчук  Софія Михайлівна , заступник директора з навчально – виховної роботи, голова Ради,  подякувала інспекторам за співпрацю та  завжди вчасну допомогу і висловила надію на те, що співпраця продовжиться, адже проблема профілактики правопорушень та  злочинності  в освітньому середовищі – одна з тих, яка потребує постійної уваги.

Прокопчук С.М., заступник директора з НВР