Міжнародний день сім’ї у закладі

Сім’я – це основа  суспільства. Саме  з неї починається життя людини і відбувається її виховання. Отож, свято, присвячене сім’ї, не випадковість.

Свято було засновано в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН. Метою святкування цього дня є звернення уваги громадськості на численні проблеми, які переживають  сім’ї.

Міжнародний день сім’ї щороку відзначають 15 травня. Цікаво, що в Україні таких свята є два: 15 травня і 8 липня.

Цього року у закладі теж відзначили цей день по-особливому. Організовані заходи були спрямовані на формування сімейних цінностей, підготовки школярів до відповідального батьківства і материнства. З учнями 6-Б класу (класний керівник Чиж О.Г., вихователь Клімова В.В.) та учнями 8-А класу (класний керівник Добринська С.С., вихователь Рудницька О.В.) організовано виховні заходи до Дня матері.

З учнями  7-8 класів (класні керівники Володько Н.М., Щепковська Л.М., вихователі Сабадир С.А., Паньковець Т.С.) з  метою виховання культури спілкування, формування комунікативних вмінь та навичок, створення комфортних умов   для кожного в колективі, що є підготовкою їх  до повноцінного суспільного життя, яке передбачає виконання ролей громадянина, сім’янина, професіонала, було  організовано виховні години «Від родини йде життя».

З учнями 5-Б класу (класний керівник Минюк О.М., вихователь Сахнюк В.В.) організовано та проведено на високому методичному рівні  виховний захід “Ти для мене цілий світ».

А ще кожен учень 6-9 класів (за бажанням) написав листа своєму татові. Писали в основному про те,  що їх болить, що тривожить їх юні серця сьогодні.

Прокопчук С.М., заступник директора з НВР