Тиждень основ християнської етики

У Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» з 18.01 по 22.01. було організовано тиждень основ християнської етики  « З Різдвом Христовим».  Метою даного заходу було допомогти школярам   усвідомити значимість народження Ісуса Христа в історії людства, виховувати християнські чесноти.

Учні з радістю розучували різдвяні пісні, читали та обговорювали біблійні історії. Віншували, вітали один одного  зі святами і розповідали про традиції святкування Різдва Христового у своїх сім’ях.

Тиждень  тривав  п’ять днів.  Структура, зміст, методика проведення кожного із заходів. Які проводилися педагогами упродовж тижня, були  спрямовані  і на формування в учнів активної  позиції.

Незвичайність тематичного тижня  цьогоріч  в тому, що він проводився із застосуванням сучасних  інноваційних педагогічних, виховних, психологічних  методик.  Забезпечувався  максимальний позитивний результат діяльності кожного вихованця, педагога.

Завдяки  створеній атмосфері  психологічного благополуччя, емоційного комфорту в учнів формувалися почуття впевненості, підвищення самооцінки, уміння відпочивати.

Прокопчук С.М., вчитель основ християнської етики

Фотоматеріали: педагоги закладу