Вшанування пам’яті жертв Голодомору

З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого у РНРЦ «Особлива дитина» було проведено ряд виховних заходів.

У другу половину дня вихователі виховних груп провели години пам’яті і скорботи, переглянули та обговорили відеоролики Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори».

Учні розуміють, що Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Важливо знати історію для того, щоб не повторилися такі страшні події.

Паньковець Т.С. з учнями 8-Б класу провела виховну годину «Голодомор -1932-1933 років-біль серця всієї України». Сахнюк В.В. з учнями 5-Б класу провела історичну годину «Голодні 1932-33 –ті роки». Полежаєва О.Ю. організувала з вихованцями 1 класу творчу годину «Колосок Пам’яті». З учнями 6-Б класу В.В.Клімова організувала годину скорботи «Голодомор -1932-1933 років-біль серця всієї України». Мазурок О.А. зі школяриками 3-Б класу провела  креативну творчу годину «Колосок – символ пам’яті  про Голодомор». Ковальчук Н.Є. з учнями 6-А класу провела годину пам’яті  «Ціна хліба – життя». Горбова Г.К. провела є вихованцями 5-А класу виховну годину «Хліб – святий». Невинна Л.М. з учнями 3-А класу організувала інформаційну годину «Свічка пам’яті».Рудницька О.В. з учнями 8-А класу провела історичну годину «Україна пам’ятає». Матушевська Т.В. з учнями організувала творчу майстерню «Сьогодні поле колоситься». Муляр Н.П. з учнями 9-Б класу організувала з учнями 9-Б класу годину пам’яті  «Голодомор – трагедія народу».

Шкільним бібліотекарем   Бараш О.В. була організована виставка тематичних матеріалів та публіцистичної літератури «Голодомор – біль душі і пам’ять серця». Упродовж тижня  виставку відвідали учні та педагоги.

Сахнюк В.В., керівник ШМО