Підсумки проведення Місячника національно-патріотичного виховання

З метою формування у школярів компетентності спілкування  державною мовою, формування   цінностей до суспільства та держави,  виховання  поваги до державної символіки, культивування кращих рис української ментальності, у закладі з 01.10.2020 р. по 16.10.2020 р. було організовано Місячник національно-патріотичного виховання.

Педаог-організатор  Сабадир С.А. в музичній залі (за окремим графіком) організувала на високому методичному рівні  для учнів 5-9 класів Фестиваль патріотичної пісні «Червона калина» за темою «На межі історії…»

12-13.10.2020 року у закладі була організована  виставка творчих учнівських  робіт «Дари України» (1-4 класи). Членами Шкільної Ради у  закладі було проведено огляд-конкурс на кращий патріотичний куточок у класі.

Вчитель історії  Григорчук В.А. 06.10.2020 року з учнями 8-9 класів провів  історичну годину «Бабині Яри України. Місця масового знищення людства», а  15.10.2020 року з учнями  7-Б класу  годину історичної пам’яті «Українці-праведники народів світу». 19.10.2020 року для учнів 5-6 класів організував презентацію  «Слов’янська абетка-послання нащадкам».

Впродовж Місячника класні керівники 1-9-х класів, вихователі виховних груп провели зі школярами виховні заходи, спрямовані на формування ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави, виховання патріотичних почуттів, правосвідомості.

У ході проведення Місячника у приміщенні шкільної бібліотеки під керівництвом бібліотекаря  Бараш О.В. була  організована   виставка літератури: «Пишаюся тобою, Україно!» (05.-09.10.2020 року  ), яку почергово відвідали усі класи.

Класними керівниками, вихователями, в рамках Місячника, було організовано акцію «Зі святом, воїне!» з метою привітання воїнів  із Днем захисника України.

 

 

Прокопчук С.М., заступник директора з НВР

Фотоматеріали: педагоги закладу