Протокол № 2 засідання конкурсної комісії з відбору кандидатури на заміщення посади директора 

Протокол № 2

засідання конкурсної комісії з відбору кандидатури

на заміщення посади директора  Рівненського навчально-реабілітаційного

 центру «Особлива дитина» Рівненської міської ради

від 27 лютого  2020 року

Присутні:

Представники батьківського колективу Рівненського навчально-реабілітаційного центру Особлива дитина Рівненської міської ради:

Ємець Ірина Дмитрівна, Кукуруза Марія Сергіївна, Цюзь Світлана Анатоліївна;

Представники від трудового колективу Рівненського навчально-реабілітаційного центру Особлива дитина Рівненської міської ради:

Добринська Світлана Сергіївна, Кукурудза Володимир Ростиславович, Охріменко Марія Володимирівна;

Представники Ради директорів закладів загальної середньої освіти міста Рівне:

Белік Михайло Миколайович, Демчук Юрій Михайлович, Нищенко Тетяна Владиславівна;

Представники Засновника (Рівненської міської ради):

Харковець Василь Степанович

 

Відсутні:

Васильчук Сергій Миколайович, Нестерук Олександр Петрович.

 

Залучені до організації проведення засідання конкурсної комісії з відбору кандидатури на заміщення посади директора Рівненського навчально-реабілітаційного  центру «Особлива дитина» Рівненської міської ради:

Палей Ольга Григорівна – начальник відділу кадрів Управління освіти Виконавчого комітету Рівненської міської ради;

Тищук Валерій Володимирович – методист НІІЦ КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Рівненської міської ради.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам особами, які виявили бажання брати участь у конкурсі на заміщення посади директора Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» Рівненської міської ради та прийняття рішення про допущення (недопущення) їх до участі до конкурсного відбору.

СЛУХАЛИ:

Харковця Василя Степановича, голову конкурсної комісії з відбору кандидатур на заміщення посади директора Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» Рівненської міської ради, який повідомив наступне:

* Згідно п.2 Положення про конкурс на посади директорів КЗ загальної середньої освіти Рівненської міської ради директором закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка має:

–  громадянство України;

–  вищу освіту (ступінь – магістр/спеціаліст);

–  педагогічний стаж не менше 3 років;

–  фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Голова конкурсної комісії повідомив, що до участі у конкурсному відборі на заміщення посади директора  Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» Рівненської міської ради подано документи  Петух Ольгою Володимирівною.

 

прізвище, ім’я,

по батькові,

дата народження

освіта педагогічний стаж довідка

про відсутність  судимості;

медична довідка про психіатричний огляд

 

Петух Ольга Володимирівна

 

 

 

 

вища:

Рівненський державний педагогічний інститут імені Д.З.  Мануїльського

1990 рік

спеціаліст,

спеціальність –  педагогіка та методика початкового навчання

 

34р.06 міс  

довідка наявна, до кримінальної відповідальності не притягувалась, не знятої чи не погашеної судимості немає та в розшуку не перебуває;

 

 

довідка наявна,медичних

заперечень немає.

 

 

 

* Члени комісії ознайомилися з поданими документами та перевірили їх на відповідність установленим законодавством вимогам.

СЛУХАЛИ:

Харковця Василя Степановича, голову конкурсної комісії, який виніс пропозицію на голосування про прийняття рішення про допущення до участі у конкурсі на посаду директора Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» Рівненської міської ради  Петух Ольги Володимирівни.

УХВАЛИЛИ: допустити до участі у конкурсі на заміщення посади директора Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» Рівненської міської ради Петух Ольгу Володимирівну.

Результати відкритого голосування:

Так  – 10 (десять  ), проти – 0 (нуль ), утримались – 0 (нуль ).

Порядок денний розглянутий.

 

Голова конкурсної комісії                                _____ В. Харковець

Секретар                                                            _____ С. Добринська

Члени комісії                                                     ______       І. Ємець

_______     М.Кукуруза

________   С. Цюзь

________   В. Кукурудза

________   М. Охріменко

________   М. Бєлік

________   Ю. Демчук

________   Т. Нищенко