Батьки вивчали англійську мову, фізику і хімію

 

19 лютого у РНРЦ «Особлива дитина» відбулося чергове заняття «Школи життєвої компетентності».

Вчитель фізики та хімії Гуменюк І.В. довела батькам, що вивчати фізику та хімію цікаво та з користю можна не лише в школі, а й в домашній , затишній атмосфері. Ірина Володимирівна провела майстер-клас для батьків: «Вивчаємо фізику та хімію за чашечкою чаю». На практиці показала з якими фізико-хімічними процесами  зустрічається людина щодня в побуті.

Педагог на прикладі приготування запашного фіточаю продемонструвала  фізичні та хімічні явища, які можна побачити у повсякденному житті.

Кожний з присутніх батьків  переконався, що вивчення даних предметів тісно пов’язане з  реальним життя та отримав на згадку про зустріч збір українських  цілющих рослин.

Павлова С.Б. поділилася з батьками порадами щодо ефективного вивчення англійської мови. Продемонструвала  цікаві методи і прийоми засвоєння букв, слів. Світлана Борисівна запропонувала корисні  сайти та  платформи, онлайн-ігри з вивчення англійської мови.

Батьки побували у ролі  своїх дітей, за допомогою методу асоціативних символів розучили   пісню на англійській мові.  А ще, переконалися, що вивчати англійську мову , фізику, хімію можна весело, створивши відповідну  атмосферу.

Гуменюк І.В. вчитель фізики та хімії, Павлова С.Б., вчитель англійської мови

Фотоматеріали: Гуменюк І.В..