Школа молодого психолога

31 січня у РНРЦ “Особлива дитина” відбулося засідання Школи молодого психолога. Тема зустрічі: Особливості організації корекційно-розвиткових занять для здобувачів освіти.

Молоді практичні психологи міста мали чудову нагоду ознайомитися із закладом, його історією.  У творчій майстерні під керівництвом  вчителя образотворчого мистецтва Теренчук О.Ю. створили власноруч картину позитивного настрою. Завдяки виступу  заступника директора з НРР дізналися про роль психологічної служби на заняттях “Школи життєвої компетентності” для батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами.

Соціальний педагог закладу Паньковець Т.С. презентувала присутнім практикум: Розвиток соціальної взаємодії дітей з тяжкими мовленнєвими порушеннями в освітньо-піктограмному середовищі.

Практичний психолог Аракелян Н.В. поділилася досвідом роботи щодо особливостей організації корекційно-розвиткових занять для здобувачів освіти.

Зустріч була насиченою та цікавою за змістом. Слова В. Сухомлинського “У наших руках найбільша з цінностей світу – дитина” звучали у кожному серці по особливому: трепетно, відповідально, з надією, любов’ю…

 

Аракелян Н.В., практичний психолог