Система пріоритетів життєвих цінностей творчої особистості з особливими освітніми потребами. Виховання активної життєвої позиції

13 січня  у РНРЦ «Особлива дитина» відбулося  засідання методичного об’єднання вихователів групи продовженого дня.

Тема засідання : «Система пріоритетів життєвих цінностей творчої особистості з особливими освітніми потребами. Виховання активної життєвої позиції».

Розпочала засідання голова М/О Сахнюк В. В. з виступу на тему «Система цінностей, як основа буття сучасного українського суспільства», де окреслила незмінні пріоритетні цінності сучасного суспільства та основні вектори у роботі вихователя групи продовженого дня.

Наступною прозвучала змістовна  доповідь вихователя Ковальчук Н.Є. «Життєві цінності молоді початку 21 століття. Виховання активної життєвої позиції», де було визначено, що найважливішим завданням вихователя є формування та виховання активної життєвої та громадської позиції вихованців.

Цікавим , пізнавальним та змістовним  був виступ соціального педагога Паньковець Т.С. «Система цінностей ,на  якому ви місці», де на діаграмі вона показала, що є найважливішим для людини, щоб почувати себе щасливим у житті. Цей виступ визвав серед вихователів жваву дискусію та обговорення.

З доповіддю на тему «Формування цінностей старшокласників засобами сучасної української підліткової літератури» виступила Ільчук О.С., в якій  поділилася з колегами своїми методами роботи з вихованцями на групі продовженого дня.

У практичній частині з цікавою відео – презентацією «Сенс життя» виступила молодий вихователь Макарук О.А., де зачитала вислови видатних людей про сенс життя та показала  різні погляди на цю філософську тему.

У підсумку засідання керівник м/о  Сахнюк В.В. продемонструвала відео – презентацію «12 простих речей для щастя» та провела з вихователями «Імпульс добра» на тему »Щастя для мене це….».  Педагогам було запропоновано  на кольорових метеликах, які символізували політ думки, творчість, креатив , потяг до пізнання нового , почуття радості та натхнення ,написати, що для них  означає бути щасливими та поділитись цим з колегами.

Засідання методичного об’єднання пройшло інформативно, пізнавально ,цікаво та позитивно, у доброзичливій та дружній атмосфері.

Сахнюк В.В., керівник МО