«Твори добро завжди і всюди! Нехай тебе шанують люди!»

Спеціально до 16 листопада (Дня толерантності) практичні  психологи: Аракелян Н.В., Чиж О.Г., соціальний педагог Паньковець Т.С.  організували у закладі Тиждень толерантності. Метою заходів було:  звернути увагу школярів  на необхідність підтримувати принципи терпимості,  взаємної поваги та мирного співіснування, допомагати іншим, вивчати та поважати традиції різних народів.

Під час різноманітних форм роботи діти з особливими освітніми потребами не тільки дізналися історію виникнення Дня толерантності, але й з великим інтересом ознайомилися з принципами терпимості «Декларація принципів терпимості» (1995р.).

Упродовж тижня організовувалися  заходи, на яких учні відкривали багато нового для себе, виявляли творчий підхід до створення дерева толерантності, квітки толерантності, сонечка  толерантності.

Вихованці РНРЦ «Особлива дитина» під  час міні-проєктів, анкетування, конкурсів, квестів, творчих годин, спрямованих на виховання толерантності,  вчилися  підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та мирного співіснування. Навчалися  бути завжди готовими  усувати стереотипи і спотворені уявлення,  виступати на захист жертв дискримінації.

Спільно створили панно «Твори добро завжди і всюди!Нехай тебе шанують люди!», колаж «Толерантність в моєму житті»,організували «Скриньку довіри».

 

 

 

 

 

Аракелян Н.В., практичний психолог

Паньковець Т.С., соціальний педагог

Чиж О.Г., практичний психолог