ІІ етап Тижня дорожнього руху

З 11 листопада по 15 листопада 2019 року у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» було організовано та проведено ІІ етап Тижня безпеки учасників дорожнього руху.

Упродовж тематичного тижня у закладі проведено ряд заходів:11.11. з учнями 2-Б класу вихователь ГПД  Мазурок В.Б. організувала сюжетно-рольову  гру «Пригоди в країні дорожніх знаків». З 12 листопада у 1-9 класах було організовано виставки тематичних  матеріалів  «Безпека на дорозі» (класні керівники, вихователі ГПД).  З учнями 8-Б класу Паньковець Т.С. , соціальний педагог та Твердохліб Г.В., класний керівник  провели виховну годину, на якій переглянули та обговорили відеопрезентацію «Безпека на зупинках громадського  транспорту. Безпека пасажира».

13 листопада з учнями  6-А класу Матушевська Т.В., вихователь ГПД організувала пізнавально-ігрову вікторину «Веселий пішохід». Захід проведено з метою  формування у вихованців ціннісного ставлення до себе та свого здоров’я.  З учнями 2-В класу Муляр Н.П., вихователь ГПД провела  інтерактивне заняття «У країні дорожніх знаків».

Під час заняття Наталя Павлівна реалізовувала  таку наскрізну лінію, як «Здоров’я і безпека», формувала уміння вчитися впрдовж життя, соціальну та громадянську компетентності.

14 листопада з учнями 7-А класу Ільчук О.С., вихователь ГПД та Добринська С.С., класний керівник  організувавли брейн-ринг «Дорожня абетка» з метою закріпити знання про дорожні знаки.

15 листопада вихователь ГПД Рудницька О.В.т з учнями 5-Б класу організувала та провела дорожню абетку «Я із знаками дружу».

11-15.11 з батьками учнів 1-9 класів організовано бесіди з метою привернення  уваги до необхідності забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху (класні керівники, вихователі ГПД).

Під час груп продовженого дня для учнів 1-4 класів було проведено годину безпеки: «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів, де обговорилися різноманітні ситуації, які виникають на дорозі з вини порушників правил дорожнього руху.

Класні керівники 1-9 класів з метою навчити учнів правильно поводитися на проїжджій частині дороги, повторити  та закріпити  знання про правила  та умови переходу вулиць, виховання культури поведінки на дорозі, провели 15 листопада Єдиний національний урок «Безпечна країна».

До старшокласників на уроки були запрошені представники ювенальної поліції.

Завдяки провенденим заходам, вихованці РНРЦ «Особлива дитина» усвідомили, що життя – це найдорожчий скарб, який необхідно берегти.

   

Прокопчук С.М., заступник директора з НРР

Фото: педагоги закладу