Зустріч з кінологом

23 жовтня , в рамках  історично-дослідницького проекту «Тварини на війні»  (керівник Григорчук В.А., вчитель історії) , до  вихованців РНРЦ «Особлива дитина» завітав у гості начальник кінологічної групи військової частини 3055-ої НГУ Штаненко Павло Анатолійович.

Учасники проекту, учні 5-Б класу: Анастасія Мельник та Захар Височанський, підготували  розповіді  про роль тварин  на війні. Спеціально було підготовлено відеосюжет про відомих собак, які брали участь у бойових діях.

Кінолог розповів про специфіку роботи кінолога, про його нелегкі , але такі необхідні будні. Розповів про собаку Альму,  з якою працює і перебував в зоні бойових дій. Щоб тварина  слухалася, потрібно  любити її. Професія кінолога – це, перш за все,  любов до свого вихованця, дуже важливо розуміти його, вчасно почути. Цікаво дітям було слухати про вірність собак до своїх господарів.

Учні запитували гостя чи відпочивають собаки і де саме, скільки років має собака Альма, що найважче у роботі кінолога. На усі запитання отримали відповіді.

Заступник директора Прокопчук С.М. подякувала  начальнику  кінологічної групи військової частини 3055-ої НГУ Штаненку Павлу Анатолійовичу за любов до своєї професії, за нелегку службу, побажала йому здоров’я міцного, успіхів на службі.  На прощання сфотографувалися з гостем.

Сабадир С.А., педагог-організатор