Жваво, цікаво, креативно…

 

23 жовтня у РНРЦ «Особлива дитина» відбулося друге у цьому навчальному році заняття «Школи життєвої компетентності» для батьків учнів 1-х класів. Батьків цікавили форми і методи логопедичної  роботи, а тому досвідом роботи з батьками поділилися вчителі-логопеди: Марія Олександрівна Левчук та Наталія Олександрівна Чирак.

  Марія Олександрівна акцентувала увагу батьків на питання пропреоцептивної чутливості як передумови кумунікативно-мовленнєвого розвитку дитини, запропонувала вправи, які можна робити з дітьми вдома та ігри. Педагог, для кращого сприйняття  матеріалу, підготувала для батьків тематичний буклет.

Зацікавив батьків і виступ Наталії Олександрівни, яка наголосила на важливість дихальних вправ. Вона показала як саме для цього можна застосувати знайомі предмети: кульки, вітрячки, бульки, сопілку. Наталя Олександрівна проілюструвала батькам казку про веселого язичка, ознайомила з цікавими вправами та іграми, подарувала пам’ятки «Вправи для розвитку правильного мовленнєвого дихання».

Великий інтерес у батьків викликали майстер-класи вихователів груп продовженого дня з виготовлення поробок. Вихователі жваво, цікаво, креативно продемонстрували батькам, як можна організувати дозвілля дітей вдома на канікулах. Ільчук О.С. поділилася досвідом роботи з виготовлення квітів з паперу(паперопластика), Мазурок В.Б., показала, як цікаво можна обіграти з дітьми роботу зі звичайними макаронами, Ковальчук Н.Є. запропонувала гру «Неокуб», чим викликала високий інтерес у батьків. Муляр Н.П. разом з батьками виготовили «овочі» зі смужок паперу. Продемонстровано було батькам і виготовлення різноманітних аплікацій з кружечків.

Батьки залишали заняття не тільки з новими знаннями, але й з виготовленими власними руками поробками. А ще зі словами вдячності на устах.

 

Прокопчук С.М., заступник директора з НРР,

керівник «ШЖК»