Зустріч у батьківській світлиці

25 вересня у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» відбулося перше у цьому навчальному році заняття  «Школи життєвої компетентності» для батьків, які виховують   дітей з особливими освітніми потребами.

У батьківській  світлиці  «Мудрі думки»,  а саме у такій формі  проходило   заняття, зібралися усі батьки першокласників. І це не випадково. Адже тема першого заняття звучала так: «Адаптація учнів 1-х класів до умов освітнього середовища. Нова українська школа. Сучасні  вектори виховного процесу НУШ».

З актуальних питань з батьками спілкувалися педагоги закладу: Штіль С.Ю., дефектолог, Нагорна О.Б., вчитель-реабілітолог, Максимчук Ю.Й., Кравчук О.В., класні керівники 1-х класів, Аракелян Н.В., практичний психолог, Паньковець Т.С., соціальний педагог. Спілкування було цікавим, конструктивним і корисним. Педагоги відповіли на запитання батьків. Спільно вирішили ситуативні завдання.

Учасники заняття домовилися про ще одну зустріч у жовтні, де на заняття будуть запрошені:  дитячий  невролог Горовий  В.М. і вчителі –логопеди: Чирак Н.О. та  Левчук М.О..

Прокопчук С.М., заступник директора з НРР,

керівник «ШЖК»