Підсумок акції “Наррy Гав для Сірка”

 

З 16 по 27 вересня 2019 року у РНРЦ «Особлива дитина»  проходила акція «Нарру Гав для Сірка».

За підсумками двох тижнів учнями і педагогами було зібрано 33 кг круп, 15 кг різновидів корму для собак та котів, які живуть в притулках.  Це  більше ніж у минулому році!

Ніхто в закладі не був байдужим до життя тварин у притулках. Учасниками акції стали 17 класних колективів. Упродовж благодійного заходу  вихованці Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» збирали  крупи, корм.

На групах продовженого дня виготовляли іграшки. Так руками дітей було зроблено 6 іграшок для собак та 9 іграшок для котиків і 1 лежак для кошенят.

Найбільше кормів зібрали учні 3-Б , 5-Б, 6-А, 7-Б,  9-Б  класів (класні керівники Глазкова С.В., Чиж О.Г., Анікіна О.В., Щепковська Л.М., Минюк О.М.,  вихователі ГПД Рудницька О.В., Сахнюк В.В.).  Іграшки власними руками виготовили учні (класний керівник Кравчук О.В., вихователь Макарук О.А.1-А класу (класний керівник Кравчук О.В., вихователь Макарук О.А.), учні 2-В класу (класний керівник Копотілова О.М., вихователь Муляр Н.П..).

Педагоги закладу з великим розумінням віднеслися до заходу. Упродовж двох тижнів, з метою виховання  у дітей з особливими освітніми потребами гуманного ставлення до тварин, формування ключової компетентності «екологічна грамотність і здорове життя»,  були проведені тематичні години класного керівника, виховні години.

Школярі з радістю, великим бажанням і розумінням того, що допомагають тваринам, приносили корм для собак, виготовляли іграшки.

26 вересня члени Шкільної Ради, під керівництвом  педагога-організатора Сабадир С.А.,  підготували усе  для передачі у притулок: усі корма переважили і склали у ящики.

Про передачу обов’язково  повідомимо.

Прокопчук С.М., заступник директора з НРР,

керівник проекту «Біоетика»

Фотоматеріали педагогів: Чиж О.Г,.Коротун Н.М., Горбова Г.К.,

Муляр Н.П., Аргута О.В.,Щепковська Л.М., Мазурок В.Б.,Сахнюк В.В., Рудницька О.В., Ільчук О.С.,Макарук О.А.,Марчук М.І.,Гаврилюк