Увага! Діти на дорозі!

 

Відповідно до річного плану роботи закладу на  2019-2020 н.р., з метою формування у дітей з особливими освітніми потребами  ціннісного ставлення до себе, свого здоров’я, закріплення уявлення про можливі небезпечні ситуації на дорозі, у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» з 09 вересня по 13 вересня 2019 року проходив Тиждень ОБЖ : «Увага! Діти на дорозі!».

В рамках Тижня  ОБЖ  педагогами закладу організовано та проведено ряд виховних заходів. З учнями 1-А та 1-Б класів на високому методичному рівні організовано та проведено класними керівниками та вихователями ГПД (Максимчук Ю.Й., Кравчук О.В., Макарук О.А.) сюжетно-рольові ігри, тематичні ранкові зустрічі.

Упродовж тижня з учнями 2-4 класів класні керівники: Павлюк Г.М., Копотілова О.М., Аргута О.В., Борович Р.Р., Пілат В.І., Єзерська О.В., Глазкова С.В., Коротун Н.М. провели тематичні класні години.

Вихователі груп продовженого дня: Мазурок В.Б., Невинна Л.М., Муляр Н.П., Дворак Л.М., Горбова Г.К., Рудницька О.В., Ковальчук Н.Є. організували з учнями 2-5 класів сюжетно-рольові ігри «Дорога від дому до школи».

 У класних кімнатах 1-4 класів упродовж тижня були організовані  виставки  дитячих  малюнків «Знай, вивчай і поважай!»

У шкільній бібліотеці впродовж тижня діяла виставка тематичної літератури  «Світлофор – малечі друг», організована Єзерською О.В..

Ігри-практикуми  «У школі пішохідних наук» організували для учнів 5-9 класів класні керівники: Стик Т.А., Чиж О.Г., Анікіна О.В., Володько Н.М., Щепковська Л.М., Добринська С.С., Твердохліб Г.В., Охріменко М.В., Марчук М.І., Минюк О.М..

11 вересня учні 8-9 класів переглянули відеосюжети про дорожньо-транспортні  пригоди та їх наслідки та спільно обговорили їх. розв’язали  ситуативні завдання.

Урок здоров’я «Перша допомога потерпілим при ДТП», за участю сестри медичної Віднічук Т.М. проведено з учнями  7-9 класів.

 

Завдяки класним керівникам, вихователям ГПД в класних кімнатах діяли  тимчасові виставки тематичних матеріалів «У країні дорожніх знаків».

12 вересня вихователь ГПД Сахнюк В.В. організувала з учнями 9-Б класу заняття-практикум «Наша безпека на дорозі».

В кімнаті школяра з учнями 5-9 класів, за участю членів Шкільної Ради , педагогом-організатором Сабадир С.А. були організовані вікторини «Знавці правил дорожнього руху».

Значна увага приділялася  організації та проведенню у другу половину дня (група продовженого дня) занять-практикумів  щодо формування у дітей з особливими освітніми потребами таких ключових компетентностей: уміння навчатися впродовж життя, екологічна грамотність і здорове життя.