День-5-ий… Кожна людина – це неповторний світ…

 

День 31 травня розпочався, як і попередні дні,  щирими привітаннями. Діти віталися у педагогами, один з одним, посміхалися, бажали гарного дня.

Під час дружнього кола говорили про силу молитви. Пригадали знання, які отримали на уроках основ християнської етики. Обговорили історію Бруно Ферреро «Список продуктів».  Поговорили про те, що кожна людина – особлива та унікальна, наділена своїми талантами, здібностями. Дійшли згоди, що хоч ми усі є різні, але однаково цінні. І дуже важливо пізнати себе: хто я  і що можу, що вмію, в чому можу бути корисним для інших.

Упродовж дня школярі були дуже активними. Під час прогулянки грали рухливі ігри «Вибивний», «Боулінг по дитячому», естафети «Жабки», «Не втрать»,  «Передача м’яча над головою», «Парами».

Розглядали хмаринки, пригадували з чого вони складаються і в які групи об’єднуються. Відгадували загадки.

Під час години рукоділля проявили творчість і кожен створив неперевершений шедевр. Разом переглянули відеофільм «Бумеранг доброти».

Найбільше сподобалася усім дискотека. Добре потанцювали, поспівали і відпочили. Кожен отримав у подарунок м’яку іграшку.

Завершилася робота у  корекційно-розвитковій студії «Дивограй», але кожен поніс у серці  відчуття щирості  щоденних привітань, тепло посмішок друзів, мудрі повчання педагогів.

Фото: Аргута О.В., Анікіна О.В..