Життєдайна сила посмішки…  День-3-ій…

29 травня учасники  корекційно-розвиткової студії «Дивограй» зустрілися зранку, щоб не тільки відпочити, але й дізнатися, яку ж силу має посмішка.

З самого ранку педагоги чекали на дітей, весело з ними привіталися, подарували кожному «посмішку-добринку».

Під час екскурсії в обласній  дитячій бібліотеці на  школяриків чекав казковий капітан Барабас. Під час літературно-мистецького  квесту учні закріплювали навички читання,  розфарбовували зоопарк капітана. Барабас полюбив вихованців РНРЦ «Особлива дитина» за їх щирі, добрі серця, готові усім  допомогти. Отож, кожному вручив подарунок: магнітики-реклами бібліотеки, закладки для книг.

Упродовж дня школярики співали пісень про посмішку, придумували казки, танцювали, малювали.

Під час спортивно-оздоровчої рекреаційної години педагоги організували з дітьми рекреаційні ігри, естафетні змагання. З великим захопленням учні виконували комплекси загально розвиваючих вправ.

Радості не було меж на музично-розважально-дозвіллєвому заході, який організували вчителі музики. Учасники студії співали караоке, грали на музичних інструментах, переглянули повчальний мультиплікаційний фільм.

Все, про що дізналися упродовж дня, використали під час вікторини, за що отримали призи: кольоровий папір, пластилін, книги, розмальовки, пазли, іграшки.

Третій день роботи студії був насичений цікавими справами, веселий, який ще довго пригадуватиметься і дітям,  і дорослим.