День 1-й! Відпочинок у корекційно-розвитковій студії «Дивограй»

27 травня  учні 1-4 класів Рівненського навчально-реабілітаційного центру “Особлива дитина” прийшли на 9 годин у заклад.  Тільки на них  чекали не  уроки, а різноманітні корекційно-розвиткові заняття у студії “Дивограй”.

Робота студії триватиме 5 днів. Кожен день має свою тему. Теми обиралися педагогами спільно з батьками з метою формування у молодших школярів загальнолюдських цінностей та ціннісних ставлень, відповідно до Концепції нової української школи, концепції національно-патріотичного виховання.

Тема першого дня була “Як і для чого ми вітаємося?” У дітей з особливими освітніми потребами педагоги продовжували формувати звичку вітатися зі старшими, батьками, однолітками, виховували шанобливе ставлення до дорослих, прищеплювали повагу до рідної мови.

Група “Морські капітани” побували цього дня на станції юних натуралістів. Керівник гуртка Омельчук Олександр Васильович, який опікується юними бджолярами та любителями голубів, дуже багато розповів цікавого дітям про бджіл та голубів. Школярі мали можливість побувати в ролі бджолярів, одягнути спеціальний костюм.

Дуже зацікавили учнів і екзотичні мешканці  станції: шиншила, змії, папуги, черепахи. Завершилася екскурсія у кімнаті народних ремесел “Берегиня”.

Режим студії насичений. Діти мають можливість активно відпочити під час годин рукоділля, спортивно-оздоровчої рекреаційної години, корекційно-розвиткових занять з формування життєвих компетентностей,  музично-розважально-дозвіллєвої  години.

Упродовж першого дня юних учасників студії “Дивограй” супроводжували педагоги: Єзерська О.В., Максимчук Ю.Й,, Стик Т.А., Володько Н.М., Гуменюк І.В., Кравчук О.В., Горбова Г.К., Дворак Л.М., Борович Р.Р., Матушевська Т.В., Толкачова С.І.,Муляр Н.П., Ковальчук Н.Є., Сабадир С.А..

 

Прокопчук С.М., заступник директора з НРР

Фото: Муляр Н.П., Сабадир С.А., Стик Т.А., Єзерська О.В..