“Пригоди Колобка у весняному лісі”

 

 

18 квітня у дошкільній групі “Сонечко” Рівненського навчально-реабілітаційного центру “Особлива дитина”  відбулася справжня казкова “Пригоди Колобка у весняному лісі” (ідея та сценарій Басовець Н.М.).

 

Метою заходу було активізувати самостійні дії дошкільнят, закріпити їх знання  про весняні явища у природі, навички різновидів ходьби, бігу, стрибків, присідання. Діти з особливими потребами з великим задоволенням відтворювали раніше набуті знання із самообслуговування, користування предметами побуту. Під час корекційно-розвиткових вправ у  найменших вихованців закладу активізувався словниковий запас, розвивалися уміння орієнтації в просторі, виховувався інтерес до казки, подій, які в ній розгорталися, до казкових персонажів.

Дійство викликало позитивний емоційний відгук у кожного дошкільника. Вихователі: Басовець Н.М., Парух Т.С., дефектолог Штіль С.Ю., практичний психолог Кириленко С.В., соціальний педагог Паньковець Т.С., реабілітологи Царук Т.В., Пенчук О.Ю., музкерівник Трофімчук О.Б. зробили все можливе, щоб серце кожної дитини наповнилося радістю і позитивними емоціями! У заході взяла участь учениця 8-го класу  Рівненської дитячої музичної школи №1 імені М.В.Лисенка (клас викладача Андрейко А,В.)  Ірина Басовець, талановито виконавши для усіх музичний твір  на фортепіано

Батьки раділи, спостерігаючи за подіями на сцені, а потім щиро дякували педагогам за їх працю. Працю. яка приносить стільки радості!

 

 

  

Басовець Н.М., вихователь

Кириленко С.В.. практичний психолог