Знайомство з новим та цікавим

15 квітня 2019 року  учні 6-Б   класу  Рівненського навчально-реабілітаційного центру   «Особлива дитина» в супроводі вчителя англійської мови Павлової С. Б., вихователя ГПД  Кравчук О. В. та класного керівника Щепковської  Л. М. завітали  у відділ іноземної літератури Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Короленка.

Працівники бібліотеки познайомили учнів з історією та традиціями святкування Пасхи в Україні та різних країнах світу та приготували безліч сюрпризів. Для дітей був проведений майстер клас з виготовлення Пасхальної листівки.

Також дітей познайомили з новітніми пристроями, такими як 3-Д принтер, 3-Д ручка, плотер , за допомогою якого виготовлялись матеріли для листівок,3- Д окуляри. Учні мали змогу дізнатися принцип роботи цих пристроїв та навіть спробували працювати з деякими з них.

Захід був багатий на розваги та гостинці, приємну атмосферу та позитивний настрій. Наприкінці свята учні разом з бібліотекарями зробили фото на згадку. Цього дня кожен  дізнався  багато цікавого і нового і отримав гарні враження від екскурсії.

  

 

 

 

Павлова С.Б., вчитель англійської мови