«На позитиві до Європи»

В рамках проекту «Школа гри» 22 березня 2019 року відбулася мандрівка «На позитиві до Європи», де учні Рівненського навчально-реабілітаційного центру  «Особлива дитина» подорожували разом із друзями з  Палацу дітей та молоді.

Перша подорож розпочалася у приміщені музичної зали центру і була присвячена Франції. Діти з особливими освітніми потребами вивчали французькі слова, грали самі на  музичних інструментах та відвідали концерт класичної музики. Побували на фестивалі східного танцю.

Учні 6-А та 6-Б класів мандрували  містами Данії разом із бібліотекарем ПДМ. Грали у казкову математику, відгадували загадки, приймали участь у літературній вікторині «Все про Данію». Познайомилися із літературними казками датського письменника Г. Андерсена.

Вихованці 7-Б, 8-Б класів подорожували  Англією. На занятті вивчали нові англійські слова, пісні і танці, грали в різноманітні  ігри.

По завершенню подорожі всі отримали подяки та подарунки від гостей за активну участь  у пізнавально-розважальній програмі.

   

  

  

В’ячеслав, учень 8-Б класу

Сабадир С.А., педагог-організатор