Родинне свято «Весна і МАМА»

з метою формування   у дітей з особливими освітніми потребами уявлення про призначення жінки (жінка – матір, берегиня домашнього вогнища, родинних традицій, джерело ніжності, любові й краси), розвитку творчих здібностей учнів, умінь декламувати, співати, танцювати, проявляти фантазію,  сприяння формуванню духовно-моральних цінностей , бережливого  ставлення   до близьких і рідних людей,  виховання почуття поваги, любові і вдячності до матері, було проведено родинне свято «Весна і МАМА».

Захід підготувала та провела на високому методичному рівні вихователь групи продовженого дня  Кравчук О.В.. Центральним образом цього свята був образ турботливої люблячої матері, яка обдаровує теплом усю сім’ю, особливо – дитину. Школярі  дарували матусям  подарунки, зроблені власними руками. Щедрими були на   теплі усмішки.

Увагу дітей (особливо хлопчиків) було акцентовано  на повазі до представниць жіночої статі, на чемному ставленні до них. Вихователь ГПД Кравчук О.В і класний керівник Щепковська Л.М. упродовж свята прищеплювали  дітям з особливими освітніми потребами  уміння виявляти любов рідним людям.

Свято пройшло у дуже теплій, доброзичливій атмосфері. Матері  щиро аплодували юним  артистам. Упродовж заходу панували: радість спілкування, радість самовираження, радість взаємодії і взаємозбагачення.

 

 

Кравчук О.В., вихователь ГПД