Пам’ятаємо і вшановуємо…

29 січня 2019 року з  метою формування у школярів ціннісного ставлення до держави, почуття патріотизму, а також розвитку інтересу до подій минулих років, які вплинули на основні процеси державотворення в Україні,  у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» відбулося ряд виховних заходів.

Для учнів 8-Б класу вихователь групи продовженого дня Сахнюк В.В. на високому методичному рівні  організувала та провела урок мужності «Бій під Крутами». Підлітки, готуючись до заходу,  підготували повідомлення про історичну подію,  розучили  напам’ять вірші про юних героїв. Вікторія Валеріївна запропонувала усім присутнім вшанувати пам’ять про тих, хто віддав життя за кращу долю України, хвилиною мовчання.

З великим натхненням звучали слова пісні «Боже, я молю за Україну…», яку виконали учні під керівництвом вихователя.

У цей  пам’ятний  день для  учнів у бібліотеці закладу Єзерською О.В. було організовано перегляд   тематичної виставки «Юні герої Крут».

Класні керівники початкових класів провели інформаційно-просвітницькі години: «Крути – подвиг і трагедія», для учнів 5-7 класів виховні години «Юнацтво сповнене надії».

Учні 9-Б класу (класний керівник  Чиж О.Г.)  переглянули і обговорили  відеофільм  «Станція Крути – подвиг української молоді».

Сабадир С.А., педагог-організатор