Година  пам’яті ” День Соборності України”

22 січня у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» вчитель історії Григорчук В.А., педагог-органіатор Сабадир С.А. організували та провели з учнями 5-8 класів годину  пам’яті «День Соборності України».

Метою  виховного заходу було: ознайомити  школярів з цікавими історичними фактами, поглибити  їх знання з історії України. Виховувати у підростаючого покоління національну свідомість та формувати ціннісне ставлення до  України, її історичного минулого.

Вчитель історії  запропонувала учням згадати про те, як саме було досягнуто єдності в Україні, які дії цьому передували. Школярі не тільки відповідали на запитання, але й   наводили історичні факти такої важливої історичної події.

На незвичайний урок було запрошено Кукурудзу В.Р., який  раніше  був в зоні АТО. Володимир Ростиславович розповів про події на Сході України,  поділився власним розумінням слова «патріот», побажав учням зростати в дусі патріотизму, відповів на запитання.

Усі присутні на уроці переглянули документальний фільм «Злука» та обговорили його.

На кінець уроку педагог-організатор Сабадир С.А. і класний керівник 8-А класу Охріменко М.В. запропонували усім створити коло єдності. Разом  виконали  Гімн України. Закінчився урок словами : Слава Україні! Героям слава!

 

 

Прокопчук С.М., заступник директора з НРР