«Чорнобиль – трагедія століття»

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС». Ця пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року.

Вихованці Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» годину історичної пам’яті «Чорнобиль – трагедія століття». Згадали  героїчний подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Учні 7-Б класу під керівництвом вихователя групи продовженого дня В’юн Л.П. розучили тематичні вірші, пісню «Чорнобиль», поділилися зібраною інформацією про цю трагічну подію з усіма учнями закладу.

Відзначили, що  завдяки самопожертві героїв-ліквідаторів вдалося приборкати смертоносну ядерну стихію та врятувати Україну і світ від поширення радіаційного забруднення.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто заплатив  за це власним  життям.

Спеціально до цього дня в закладі оформлено виставку ілюстрацій «Чорнобиль до…і після…».

Члени Шкільної Ради підготували і роздали усім школярам листівку-нагадайку «14 грудня-День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС».

Вчитель хімії і фізики Гуменюк І.В. підготувала  інформаційно-пізнавальний буклет для учнів «Що нам відомо про радіонукліди? Продукти харчування, які виводять радіонукліди».

Вихователь ГПД Стик Т.А. організувала практичне заняття з вихованцями закладу з метою ознайомити їх зі спеціальним одягом, який використовують під час пожеж.

 

 

  

 

Вюн Л.П., вихователь ГПД

Фотоматеріали: Твердохліб Г.В., вчитель-олігофренопедагог