Козацькі забави учнів 2-Б класу

17 жовтня у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина», у рамках Місячника національно-патріотичного виховання, відбулося  свято-розвага  «Козацькі забави». Захід  приурочений   Дню українського козацтва.

Організатори  свята класний керівник 2-Б класу Глазкова С.В. та вихователь ГПД  Рудницька О.В..

  

Метою заходу  було розширити знання  дітей про період козаччини і дати уявлення про умови життя козаків, їхні риси характеру; виховувати шанобливе ставлення до героїчного минулого наших предків, запорізьких козаків і спонукати до наслідування їх кращих рис: добродушності, безкорисливості, товариськості, прагнення бути сильними, сміливими, дружніми; поглиблювати в ігрових умовах почуття відповідальності та обов’язку перед своїми однокласниками.

  
Розпочалося свято з презентації та історичних відомостей про запорізьких козаків .

Змагання проходили між двома командами, так званими «куренями». Маленькі козачата не тільки змагалися у конкурсах,  але й показали свою майстерність у співі та козацькому танці з шаблями.

Під час козацьких естафет учні 2-Б класу  продемонстрували  сильний характер,  спритність та кмітливість.  А головне, зуміли переконати всіх присутніх,  що є нащадками славного козацького роду,  і що в їхніх жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків.

У  атмосфері  азарту і веселого сміху, відчувався  дух згуртованості і дружби.

Діти славно повеселилися та отримали багато позитивних вражень!

Глазкова С.В., класний керівник 2-Б класу