Дні  Сталої Енергі

04-05.10.2018 р. у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі “Особлива дитина” було організовано  ряд заходів  в рамках Днів  Сталої Енергії.

04 жовтня  Сабадир С.А., педагог-організатор, спільно з членами Шкільної Ради,   організувала інформаційну годину «Дні Сталої Енергії у нашому місті і закладі».

05 жовтня  учні 3-6 класів  взяли активну участь у  міському конкурсі «Стильна торба».

04-05 жовтня  вчитель трудового навчання Корень Л.М. , з метою розвитку творчих здібностей учнів, формування екологічної грамотності, організувала виставку творчих учнівських робіт  «Друге життя побутових відходів». Учні 2-Б класу прийняли активну участь у міському конкурсі «Друге життя побутових відходів».

05 жовтня  вихователі ГПД  організували  з вихованцями практичні  години «Як зберегти енергію», з метою популяризації енергозбереження.

04-05 жовтня  класні керівники провели  еко -уроки «Мій внесок  у збереження енергії та відновлення енергоносіїв».  Учні ділилися враженнями про те, як зберігають енергію  у них вдома.

04-05 жовтня  учні закладу взяли участь у  творчому  конкурсі«Мій ЕКОдім».  Представили на конкурс різноманітні роботи:  фото, малюнок,  аплікацію, виріб.

05 жовтня агітбригада «Оба-на!» (Кириленко С.В.) виступила перед школярами закладу з програмою  «Енергозбереження – це просто».

04-05 жовтня вихователі ГПД  організували з учнями 5-9 класів перегляд відеофільмів «Що нам відомо про енергетичну проблему».

Сабадир С.А,, педагог-організатор