Урок доброти “Серце віддаю дітям”

 

28 вересня 2018 року , з нагоди відзначення 100-ччя  з дня народження В.Сухомлинського, у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі “Особлива дитина” ще одним цікавим та змістовним заходом стартував   проект  “Світлиця добра і любові”.


З метою формування у вихованців ціннісного ставлення до себе, до інших людей, до суспільства і держави, до природи, вихователі ГПД: Матушевська Т.В., Муляр Н.П., Мазурок В,Б., музичний керівник Трофімчук О.Б. організували урок доброти «Серце віддаю дітям». 

Організатори заходу ознайомили присутніх із життєвим та творчим шляхом відомого педагога-новатора. Матушевська Т.В. розповіла усім про те, що творчий доробок великого педагога користується популярністю не лише в Україні, а й далеко за її межами. «Варто зазначити, що творчість та педагогічну спадщину славетного педагога-гуманіста Василя Сухомлинського важко оцінити. Він зумів, в непростий для усієї країни час, втілити ідею гуманізму, любові й поваги до особистості учня», – сказала Тетяна Василівна.
Підтверджуючи слова вихователя, школярі 1-5 класів інсценізували твори В.Сухомлинського: «Соловей і Жук», «Зайчик і місяць», Скажіть людині доброго дня».
Учень 5-А класу Марк Мельничук напам’ять

декламував вірш В. Сухомлинського «Я був на далекій чужині». У виконанні учнів 8-А класу, 6-Б класу звучали вірші про добро, людбов до України, її природи, пісні.
Упродовж жовтня-листопада в закладі заплановано проведення педагогічних читань, присвячених життю і творчості відомого педагога.
Окрім того, в рамках проекту, учні 5-9 класів. під керівництвом класних керівників, вихователів ГПД, готують міні-вистави за творами В.Сухомлинського. Презентація їх творчого доробку відбудеться упродовж січня 2019 року.

Прокопчук С.М., заступник директора з НРР

Фото: Стик Т.А., вихователь ГПД