Заняття “ШЖК” для батьків

19 вересня 2018року в  РНРЦ «Особлива дитина»  відбулося перше в навчальному році заняття «Школи життєвої компетентності» для батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами.  Його  організували  та провели: Павлюк Г.М., класовод 1-Б класу, Кириленко С.В., практичний психолог, Паньковець Т.С., соціальний педагог.

Заняття пройшло у формі  практикуму  за темою «Готовність дитини з особливими освітніми потребами до навчання. НУШ.»

Під час цікавих вправ, проведених    Галиною Миколаївною, батьки спробували себе в ролі  дітей. До вподоби  усім прийшлося   ранкове коло.

Галина Миколаївна розповіла батькам , що з  2018-2019 навчального року всі перші класи працюватимуть за компетентнісним навчанням. Це означає, що учні замість запам’ятовування інформації опановуватимуть компетентності (навчання через практику і тому, що знадобиться в житті).

Світлана Валеріївна Кириленко, практичний психолог, виступила перед батьками з темою:“Увага! Булінг! Протидія та попередження булінгу”. 

Після виступу батьки висловили думку про важливість постійного інформування  дітей з особливими освітніми потребами  з питань булінгу.

Софія Михайлівна Прокопчук, заступник директора з НРР, ознайомила батьків із Планом заходів щодо запобігання та протидії булінгу.

Тетяна Святославівна Паньковець, соціальний педагог, звернула увагу батьків на гендерні особливості дітей в освітній діяльності. Ознайомила батьків з  методами та формами  роботи з даної тематики.

Батьки були дуже активними,  ставили запитання педагогам щодо навчання в новій українській  школі, охоче ділилися методами виховання, які переважають у їхніх родинах.

Прокопчук С.М., заступник директора з НРР