СТОП БУЛІНГУ!

З 10 по 14 вересня 2018 року  в Рівненському навчально-реабілітаційному  центрі «Особлива дитина»  з метою формування  у дітей з особливими освітніми потребами нульової толерантності до випадків булінгу проводився  Тиждень протидії булінгу. Темою тижня стало гасло «Стоп Булінгу!».

Упродовж  тижня було проведено ряд заходів з даної тематики: класні години для учнів 1-4 класів за єдиною темою «Що посієш, те й пожнеш»; бесіда з елементами тренінгу для учнів 1-9-х класів «Особиста безпека» (члени психологічної  служби закладу  Дундюк Л.М., Кириленко С.В., Паньковець Т.С.), інтерактивне заняття для учнів 2-4 класів «Ми- відповідальні»( Кириленко С.В., практичний психолог), виховна година для учнів 5-6 класів  «Що робити, коли здається, що тебе ніхто не розуміє?» (вихователі ГПД),  інтерактивне заняття  для учнів 7-Б- 9-Б класів «Кібербулінг або агресія в інтернеті. Способи розпізнання і захист» (В’юн Л.П., вихователь ГПД), бесіда з елементами тренінгу  «Стоп боулінг!» (Дундюк Л.М., практичний психолог), диспут  для 7-9 класів «А чи готовий ти сьогодні робити зміни навколо себе?» (вихователі ГПД). Тренінгове заняття для учнів 9 класу  «Відповідальна поведінка» (Паньковець Т.С., соціальний педагог).

Булінг –   соціальна проблема  всього світу. Адже на сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема  агресивних проявів у міжособистісних стосунках школярів.

Вихованці закладу дізналися про особливості та прояви шкільного булінгу. Дізналися,  що робити, коли необхідна психологічна допомога. Отримали інформацію  про  Національну дитячу «гарячу лінію» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116 111.

Паньковець Т.С., соціальний педагог