Спортивне  свято “Будьмо здорові!”

 

Щорічно у другий тиждень  вересня в Рівненському навчально-реабілітаційному  центрі «Особлива дитина»  відзначають День фізичної культури та спорту. Вихованці закладу є щирими прихильниками  здорового способу життя.

11 вересня на стадіоні відбулося спортивне свято «Будьмо здорові!», присвячене Дню фізичної культури і спорту, в якому взяли участь учні 1-9 класів.

Свято розпочалося вітальним словом  заступника директора з НРР Прокопчук С.М.. В привітанні Софія Михайлівна подякувала юним спортсменам за активну позицію щодо здорового способу життя. Побажала усім продемонструвати на заході свої  досягнення та здобути  перемогу.

Учасників свята з Днем фізичної культури та спорту також привітала вчитель-реабілітолог Нагорна О.Б.. Ольга Борисівна подякувала школярам за позитивний настрій і усмішки, з якими усі прийшли на спортивний майданчик. Запропонувала усім продемонструвати свої навички та вміння на майданчику в показових виступах.

Рівень підготовки юних спортсменів був досить високий, але в результаті безкомпромісної і наполегливої боротьби переможців було визначено. За підрахунками балів суддівської колегії перемогла дружба. Запропоновані конкурси дали можливість учасникам проявити свої таланти у різних  спортивних конкурсах.  Кожна команда продемонструвала фізичну підготовку, витривалість та злагоджену колекивну роботу.

Головною метою цих змагань, звичайно, була   єдність та взаємопідтримка.

У кожного учасника свята залишилися  теплі спогади про спільно приємно проведений час з користю для власного здоров’я.

Організаторам заходу: вчителям–реабілітологам:Нагорній О.Б., Царук Т.В., Пенчук О.Ю, вчителям фізичної культури: Грибку Р.М., Дубровик К.В., висловили подяку   адміністрація закладу,  учні і батьки.

 

Катеринич  Вячеслав, голова Шкільної ради,

Сабадир С.А., педагог-організатор,

Фото:Пенчук О.Ю., вчитель-реабілітолог