Тиждень психології

23-27.04.2018 р.  у  Рівненському навчально-реабілітаційному центрі  «Особлива дитина»  проходив Тиждень психології. Всі учасники освітнього процесу були повідомлені про заходи заздалегідь.

З метою створення сприятливої емоційної атмосфери для батьків та  вчителів були запропоновані вислови зі «Скриньки для роздумів». Для учнів була встановлена скринька «Лист психологу»,  оформлений інформаційний куточок для педагогів та батьків щодо розвитку дітей з особливими потребами.

Практичні психологи та соціальний педагог провели тренінгові заняття з учнями щодо закріплення знань дітей про дружбу, право на неї, уміння розрізняти добрі і погані вчинки. Також була проведена гра «Паркан думок», метою якої є створення позитивної мотивації і ставлення до школи, зняття психоемоційного напруження, налагодження добрих стосунків. У грі брали участь всі учні закладу, записуючи на паркані думки, які хвилюють їх  та побажання один для одного.

Загалом,  Тиждень психології мав велике значення для усіх учасників освітнього процесу. Адже, окрім того, що усі об’єдналися навколо цікавої справи, у кожного підвищилася  психологічна культура. І дорослі, і малі  намагалися усвідомити своє  місце серед людей, у дітей з особливими освітніми потребами формувалися  навички  рефлексії та конструктивної взаємодії з навколишнім, розвивалися  комунікативні здібності, упевненість у своїх діях, виховувалася  культура  поведінки.

Кириленко С.В., практичний психолог