Я дякую Богові за маму…

З нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» 10 травня розпочався цикл тематичних заходів.

Учні підготовчого-Б класу під керівництвом класовода Павлюк Г.М. та вихователя групи продовженого дня Мазурок В.Б. для матерів і бабусь організували свято: «Матусю, сонечко моє, ти для мене – цілий світ». На захід прийшли усі запрошені. Разом з дітьми співали пісень, провели  «Тиждень моди», увібрали в серця  як найбільше любові, грали в ігри, танцювали танець веселої черепахи.

Учнів 5-Б, 6-Б, 8-Б класів об’єднало свято «Я дякую Богові за маму». Під час концертної  програми звучали пісні про маму у виконанні учениці 5-Б класу  Катерини
Козловської, учня 6-Б класу Кирила Кузьміна. Зі сльозами на очах  матері слухали  вірші, розучені  і з любов’ю  розказані їх дітьми. Школярі,  спеціально до свята, розучили повчальні інсценізації, танці. Класні керівники: Щепковська Л.О.,  Чиж О.Г., Твердохліб Г.В., вихователі ГПД Кравчук О.В., В’юн Л.П., Гаврилюк А.М.  зробили все можливе, щоб  кожна дитина усвідомила, що батьків потрібно шанувати.

На заходах  панували: по-справжньому весняний настрій і особлива  атмосфера доброзичливості. Раділи матері, дивлячись на своїх дітей, раділи діти дякуючи матерям.

Прокопчук С.М., заступник директора з НРР