День  Цивільного захисту

26 квітня 2018 року в Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» (директор Петух О.В.) проведено День  Цивільного захисту: «Евакуація учасників освітнього процесу під час виникнення пожежі у музичній залі, яка знаходиться на ІІ поверсі закладу».

З метою практичної перевірки здатності грамотно і чітко діяти у  надзвичайних ситуаціях, а також, щоб зберегти і захистити  своє  життя та здоров’я, з дітьми з особливими освітніми потребами було організовано та проведено ряд заходів.

День ЦЗ розпочався із загальношкільної лінійки, на якій   Володько Н.М., відповідальна з питань ЦЗ, доповіла про готовність до проведення Дня ЦЗ у закладі. З тематичною програмою  «Обережно:вогонь!» виступила агітбригада «Оба-на!» (керівник практичний психолог Кириленко С.В.)

Упродовж дня у шкільній бібліотеці діяла виставка наочної агітації, газет, плакатів, бюлетенів на тему безпеки життя.

Класні керівники та вихователі, відповідно до плану,  провели виховні заходи: «Як запобігти трагічним наслідкам пожеж». Заходи пройшли у формі годин спілкування, вікторин, бесід, тематичних уроків.

Учні підготовчих-4 класів пограли у сюжетно-рольові ігри з даної тематики. День ЦЗ пройшов  чітко за планом.

У кінці дня проведено загальношкільну лінійку, на якій оголошено підсумки і вручено грамоти та цінні призи найактивнішим учням.

Володько Н.М., відповідальна з питань ЦЗ