«Хочете бути щасливими? Будьте  щасливими!»

25 квітня  відбулося чергове заняття «Школи життєвої компетентності» для батьків.

Заняття підготували  Кириленко Світлана Валеріївна, практичний психолог, Паньковець Тетяна Святославівна, соціальний педагог і вчитель-олігофренопедагог  Глазкова Світлана Валентинівна.

Світлана Валентинівна  дала батькам практичні поради щодо формування у дітей з особливими освітніми потребами здоров’язбережувальної компетентності.ознайомила із застосуванням солетерапії.  Також  повідомила, що методика Олександри Дубогай, професора Київського інституту гігієни, з використання мішечків з сіллю для формування правильної постави у школярів є дуже цікавою і заслуговує на увагу.. Завдяки цій методиці покращується зір, стає рівною постава, діти менше хворіють. Про що свідчать показники захворюваності серед школярів її класу.

Тетяна Святославівна організувала з батьками  психолого кореційну вправу «Хочете бути щасливими? Будьте  щасливими!»

Разом з практичним психологом Світланою Валеріївною батьки мали чудову нагоду потрапити у крамницю «Щастя» і придбати у ній речі, які допоможуть  їм бути щасливими.

Захід пройшов у доброзичливій атмосфері. Усі батьки дякували педагогам за цікаву форму роботи, за уміння створити чудовий настрій, за можливість не тільки навчитися чогось нового, але й відпочити від щоденних справ.

Прокопчук С.М., керівник «ШЖК»